skladování, distribuce, logistika

Sklad

Společnost DLC Napajedla a.s. ve svém distribučním logistickém centru provozuje suchý i chlazený sklad o celkové ploše více než 9 000 m2.  Díky používání moderních technologií a efektivitě provozu je společnost schopna zajišťovat včasné zásobování obchodních sítí akcionářů, rozšiřovat počet skladových položek potravinářského a průmyslového zboží ať již pro běžný prodej, letákové akce i další marketingové aktivity prodejen akcionářů.

Ve skladu se využívá moderních hlasových technologií.  Společnost se v roce 2006 zúčastnila s hlasovou technologií soutěže o " IT projekt roku 2006", kde obsadila první místo.

Jde tedy o sklad řízený hlasem, kdy interní komunikace při vyskladňování zboží probíhá zejména prostřednictvím hlasových terminálů, který rozdělí jednotlivé úkoly a stanoví počet připravovaných palet pro expedici a zaměstnanci skladu se tedy mohou plně věnovat jen řízení manipulačních vozíků a vlastní manipulaci se zbožím. V důsledku používání této moderní technologie se zvýšila produktivita zaměstnanců a přesnost vychystávání zboží. Moderní terminály, moderní manipulační technika, moderní SW tak ulehčuje práci desítkám zaměstnanců společnosti.

Kliknutím na obrázek otevřete fotogalerii.