DLC Napajedla zásobuje 14 prodejen Enapo převzatých Jednotou Hodonín a Jednotou Uherský Ostroh

DLC Napajedla zásobuje prodejny Enapo převzaté Jednotou, spotřebním družstvem v Hodoníně a Jednotou spotřebním družstvem v Uherském Ostrohu od společnosti Rosa market.

Jak redakci časopisu Zboží&Prodej potvrdila Miroslava Jechoux, CEO společnosti DLC Napajedla, začala tato firma počínaje týdnem od 9. října 2023 zásobovat prodejny Enapo, které od společnosti Rosa market převzaly Jednota, spotřební družstvo v Hodoníně a Jednota spotřební družstvo v Uherském Ostrohu. Jejich výběr byl dohodnut už před akvizicí 60 obchodů Coop družstvem HB, a to s ohledem na regiony, kde mají dané subjekty svoje prodejny.

Jednota, spotřební družstvo v Hodoníně převzala devět míst prodeje. Jde o Dolní Bojanovice, Dubňany, třikrát Hodonín, Lužice, Kyjov, Sudoměřice a Ždánice. Jednota spotřební družstvo v Uherském Ostrohu převzala pět míst prodeje. Jsou to Boršice u Blatnice, Hluk, Květná, Nivnice a Uherské Hradiště.

Společnost DLC Napajedla byla založena v roce 2004 jako distribuční a logistické centrum pro zásobování obchodní sítě tří spotřebních družstev, a to Jednoty, spotřebního družstva v Hodoníně, Jednoty spotřebního družstva v Uherském Ostrohu a Jednoty, spotřebního družstva ve Zlíně. Je dceřinou společností těchto spotřebních družstev. Více informací na www.dlcnapajedla.cz.